Máte doma škôlkára? Pozrite si naše pyžamkové novinky. Milí naši, dopravu do SR a ČR nad 150€ máte u nás ZADARMO!

O nás

Vďaka našim spacím vakom sa snažíme o príjemnejší detský a dospelácky spánok


Sme Vačice, rodinná slovenská značka. Vyrábame spacie vaky s nohami z etickej merino vlny a biobavlny pre detičky od narodenia až do ôsmich rokov. Keďže sme rodina ako každá iná, aj my sme od narodenia našich detí neustále riešili ich spánok. 
Vymýšľali sme, skúšali a aj bdeli. Po viacerých experimentoch sme našli strih aj materiál, ktorý našim deťom pomohol k lepšiemu spánku. A spokojnejšie už spíme aj my. Keďže sme chceli, aby spokojnejšie spali aj ostatní, vznikli Vačice. 

 

mceclip0

V čom sú naše Vačice iné?

  • Naše spacie vaky sú s nohami, takže detičkám pri spaní nevadia. Vďaka nohám majú pri spaní voľnosť pohybu a nemajú tendenciu sa z nich odkopávať. 
  • Rodičia sa už viac v noci nemusia budiť na to, že je potrebné zakryť svoje odkopané deti, ale môžu pokojne spať. 
  • Výroba materiálu, šitie a potlač prebieha lokálne, a teda v dielňach na Slovensku a v Čechách.  
  • Vyrábame z udržateľných a prírodných materiálov, ktoré sú funknčné a „dýchajú”. 
  • Vďaka našim materiálom sú detičky v komforte, v teple a nie sú spotené. 
  • Naše spacie vaky majú jedinečný zapínací systém, ktorý umožňuje drobcom ľahké a rýchle prebaľovanie či nočné cikanie. 
  • Vačice vyrábame v spolupráci s dizajnérkami, vďaka čomu máte istotu, že budú nielen funkčné, ale aj s unikátnymi vzormi a farbami. 
  • Každá veľkosť vaku je navrhnutá tak, aby ju vaše dieťatko vynosilo aj 2 - 3 roky. 
  • Pri správnej starostlivosti vám spací vak vydrží aj niekoľko rokov a vy ho tak môžete posunúť ďalej súrodencom, sesternicám či bratrancom alebo detičkám vašich kamošiek.

 

 

Čo o vačiciach hovoria spokojné zákazníčky?Ivana

Klaudia

Barbora

„Opakovane hovorím, že spací vak vačica bola najlepšia investícia do spánku celej rodiny. Dcérke zabezpečil omnoho pokojnejší spánok a tepelný komfort.”

 

„Syn (11m) neznáša byť zakrytý a v klasickom spacom vaku mu vadilo, že nemôže hýbať nohami, ako chce. V lete sme preto naplno využili letnú merino košieľku a teraz na chladnejšie obdobie sme siahli po celoročnom merino vaku a podľa potreby kombinujeme.“

 

“Fantastický vak. Prvý dostala, keď mala 6 mesiacov, celoročný, spala v ňom kažú noc 2 roky. Vynosila, dostal zabrať. Už má nový Lko, porastie s ňou. Nebojím sa, že jej je zima a pokojne spinkáme.”Prečítajte si ďalšie hodnotenia

 

alebo 

 

poďte rovno nakupovať.