Milí naši, vitajte a dobre sa tu cíťte:) Dopravu nad 150€ máte u nás ZADARMO!

O nás

Sme Vačice, rodinná slovenská značka. Vyrábame spacie vaky s nohami z etickej merino vlny a biobavlny pre detičky od 0 - 8 rokov.

Našim cieľom je prinášať komfort pre deti, ktoré sú stále v pohybe a pre rodičov, ktorí sa potrebujú dobre vyspať.

Chceme spríjemňovať spánok nás a vás rodičov, aby ste už viac nemuseli zakrývať svoje odkopané deti, ale mohli si dovoliť spokojne spať. Vo vakoch od Vačíc sú detičky príjemne teplé, nie spotené. Používame výhradne prírodné materiály, ktoré „dýchajú“ a sú funkčné.

Keďže rodičmi nie sme len počas dňa, ale aj v noci, chceme vám uľahčovať aj nočnú starostlivosť. Vymysleli sme jedinečný funkčný zapínací systém, ktorý umožňuje drobcom ľahké a rýchle prebaľovanie, alebo cikanie aj v noci. 

Chceme sa odlíšiť, byť jedineční a zapamätateľní. Naše vaky sú podobné a predsa iné, dizajnové. V spolupráci s dizajnérkami vám prinášame nielen vzory a farby, ale aj krásno.

A navyše, snažíme sa pracovať lokálne, férovo a bezpečne. Výroba materiálu, šitie a potlač prebieha v dielňach na Slovensku a v  Čechách. Používame materiály a farbiace procesy, ktoré sú certifikované a spĺňajú bezpečnostné kritéria pre deti do troch rokov. 

Naše vaky pri správnej starostlivosti vydržia veľmi dlhý čas. Každá veľkosť je navrhnutá na 2-3 roky, využiteľné sú 300 dní v roku a samozrejme, kvalitné materiály a šitie je zárukou ich trvácnosti. 

 
Okrem toho sme aj rodina ako každá iná.
Odkedy máme deti, je ich spánok téma, ktorú stále riešime. Tak ako všetci rodičia, aj my sme vymýšľali, skúšali, ...a bdeli.
 
Po viacerých experimentoch sme našli strih a materiál, ktorý našim deťom pomohol k spokojnejšiemu spánku. A spokojnejšie sme sa vyspali aj my. Chceli sme sa o tento produkt podeliť s Vami a tak vznikli Vačice. 
 
Vyrábame detské spacie vaky a doplnky pre spokojný spánok s použitím udržateľných materiálov, lokálne a s láskou. Základom našich vakov je merino vlna a certifikovaná bio bavlna. Strih a materiály prinášajú deťom voľnosť pohybu a maximálny komfort. Pri výchove našich detí neustále hľadáme prirodzené a udržateľné riešenia. Preto je pre nás dôležité, aby láska, blízkosť a zodpovednosť bola základom aj pre naše podnikanie. 
 
Neustále pracujeme na tom, aby naše produkty a spôsob ich výroby boli čo najviac:
 
  • udržateľné a ekologické
  • trvácne a funkčné
  • pekné a jedinečné
  • lokálne
 
Ak sa vaše dieťa v noci odkopáva a budí a vy mu chcete dopriať spokojnejší spánok, máme niečo pre vás.