Máte doma škôlkára? Pozrite si naše pyžamkové novinky. Milí naši, dopravu do SR a ČR nad 150€ máte u nás ZADARMO!

Detská deka z merina - Nude

 
 
  • 1 z 8

Dizajnová detská deka z najjemnejšieho etického merina, upletená na Slovensku, ktorá vám bude slúžiť od prvých dní s vašim bábätkom a ešte dlho potom. 

Využijete ju na bonding, jemné zavinutie, v kočíku.

Upletená tak, aby bola pevná a nadýchaná.

Vyrobená v limitovanej edícii s obojstranným dizajnom inšpirovaným našim logom od ambasádorky etickej módy Barbory Yurkovic @barborayurkovic. 

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€129    
Kód tovaru 434
Kategória Tipy na darčeky
 

 Deka Nude

Získajte dôveru v seba ako matku. Matku, ktorá sa najlepšie dokážete postarať o svoje dieťatko. 

Chceme vás ňou povzbudiť k tomu, aby ste boli s bábätkom po pôrode v tesnej blízkosti v kontakte koža na kožu čo najdlhšie. Popôrodný "bonding" s bábätkom môže trvať akokoľvek dlho, najlepšie celé šestonedelie.

Hmat je vôbec prvým zmyslom, ktorý sa dieťatku vyvinie. Dotyk pokožky, vôňa a teplo tela matky sú prvými podnetmi nového sveta, do ktorého ste bábätko priviedli.

Vyzlečte dieťatko do plienočky, seba do pol pása a prikryte sa spoločne našou mäkkou dekou. V dotyku a kontakte koža na kožu si budujete vzájomný vzťah a vytvárate základ vzťahovej výchovy. Je to jedinečný čas ovoniavania čerstvého bábätka, ktoré je úplne odkázané na vašu starostlivosť. Rodí sa dieťa, rodí sa matka, vzniká rodina.

 

Naše výrobky navrhujeme vždy tak, aby vám slúžili čo najdlhšie. Táto deka nie je výnimkou. Vyrobili sme ju s ohľadom na prírodu, ale aj na jej maximálne využitie.

Grckanie ani tečúce mliečko nebude problém, vďaka lanolínu (tuku) obsiahnutému vo vlákne merino vlny. Táto deka prirodzene odpudzuje vlhkosť. Tekutinu stačí utrieť. Dobre poslúži aj ako podložka pod bábätko, ktorá ho udrží v teple a v suchu, pretože zabráni vsiaknutiu mliečka do plachty.

 

Ak potrebujete od dieťatka odísť, vymysleli sme pútko a umiestnili ho tak, aby sa dala deka využiť ako jemná zavinovačka. Bábätko však stále môže prejavovať záujem o dojčenie, pretože zavinutie je veľmi jemné. Ak mu umožníte dojčiť sa na požiadanie, podporíte tým tvorbu vášho mliečka. Pútko môžete neskôr odpárať a prikrývku používať do kočíka či postieľky. 

 

Deka je vyrobená z certifikovanej, etickej merino vlny (KbT - nemecká skratka pre mullesing free kvalitu), priadza farbená v slnečnom Taliansku a upletená v rodinnej pletiarni Pekne.net. Jej majiteľov môžete poznať aj z čičmianskej drevenice - Humna Ondreja Gregora. Majú dlhoročné skúsenosti s vlnou, preto sme vedeli, že náše merino je v dobrých rukách. 

O unikátny nadčasový obojstranný dizajn inšpirovaný naším logom sa postarala známa stylistka, ambasádorka etickej módy a naša priateľka Barbora Yurkovič. 

Táto deka Vás proste neomrzí.

 

A prekvapenie nakoniec...

Do balíčka Vám ako darček pribalíme brožúru na podporu dojčenia - Praktický návod na dojčenie

Dajte nám prosím do poznámky v objednávke vedieť o akú jazykovú mutáciu máte záujem. 

 

 

Rozmer deky: 90 x 90 cm.

Váha: 452 g

Deka je predpraná a ožehlená. 

Starostlivosť: Pranie na programe vlna na 30 st. C alebo pranie v rukách v studenej vode.