Počas školských prázdnin odosielame balíčky spravidla 2x za týždeň. Pondelok a štvrtok. Ak potrebujete niečo urgentne, prosím kontaktujte nás na objednávky@vacice.sk. Ďakujeme vám naši mílí, majte ešte krásne leto:) vaše vačice

Nočná košieľka - 100% merino - taupe

 
 
  • 1 z 2

 

Ako sa dni pomaly zahaľujú do sviatočnej atmosféry, je čas vymeniť bavlnené pyžamko za niečo teplejšie, čo si s tým veľmi dobre poradí.
A my máme presne to, čo hľadáte!

V našej decembrovej kolekcii vám
predstavujeme nočnú košieľku, vďaka ktorej bude vaše dieťatko počas celej noci v teple a v suchu.

Konkrétne košieľka Taupe je vďaka svojmu zloženiu zo 100% merino vlny v strednej gramáži perfektná takmer celoročne na pyžamové dni a noci v najväčšom pohodlí.

Vhodná pre najcitlivejšiu detskú pokožku.
Vo veľkostiach od 68 až 134.

 

 

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (5 ks) Skladom (1 ks) Skladom (2 ks) Skladom (4 ks) Skladom (3 ks) Skladom (4 ks)
Variant
€44 €44 €49 €49 €49 €44 €42 od €42    
Kategória Detské nočné košieľky
 

Mäkkučká nočná košieľka z pružného 100% merina so strihom v tvare písmena A. 

Košieľka je dostatočne dlhá a dole stiahnutá patentom. Siaha približne do polky lýtok, takže aj keď sa vyhrnie, stále zakrýva všetko dôležité, čo má zakrývať.

Je ideálna aj na denné nosenie, pre ľahké odplienkovanie detičiek, či pre samostatných veľkáčov.

Tvorí ideálne combo so spacím vakom. 

100% merino vlnu používame ako vnútornú vrstvu našich spacích vakov a je to supervlákno! Najviac oceňujeme jeho schopnosť regulovať telesnú teplotu a aj to, že podľa potreby chladí alebo hreje. Hreje dokonca aj vtedy, keď je mokré.

Vlna merino oviec je príjemná a môžete ju nosiť ako prvú vrstvu. Je to prírodný materiál, ktorý sa 100% rozloží v zemi alebo vo vode (hurá, už žiadne mikroplasty:).

A predstavte si, že k tomu všetkému je merino vlna ešte aj hypoalergénna, prirodzene antibakteriálna a nenáročná na ošetrovanie: nie je potrebné ju často prať, stačí ak ju budete pravidelne vetrať a skladovať v suchom prostredí. Paráda, že?