Pre všetky objednávky nad 120€ je poštovné do SR a ČR >>ZADARMO<<

Nočná košieľka s krátkym rukávom - 100% Merino (krémová)

 
 
  • 1 z 4

Nočná košieľka s krátkymi rukávmi z tenkého merina v ľahkej letnej gramáži zo 100% merino vlny.

Doprajte vášmu dieťatku voľnosť v pohybe, pohodlnosť a zároveň termoreguláciu aj počas noci. 

Patenty medzi nôžkami zaručia, že sa košieľka nevyhrnie.  

*dostupnosť na dotaz znamená, že košieľky došívame priebežne a vy si viete vašu vybranú veľkosť pokojne objednať. Došitie trvá približne týždeň. 

 

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (5 ks) Skladom (2 ks) Na dotaz Skladom (1 ks) Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Na dotaz Skladom (2 ks) Skladom (2 ks)
Variant
€39 €41 €41 €46 €46 €46 €39 €46 €39 €39 od €39    
Kategória Obchod
 

Mäkučká košieľka z pružného merina ideálne na teplé noci, so strihom v tvare písmena A, stiahnutá dole patentom, a najnovšie doplnená o cvoky, takže sa nemusíte báť, že sa vášmu dieťatku v noci vyhrnie.

Skvelá voľba pre maminky, ktoré bezplienkujú svojich drobcov. 

Ale aj pre detičky, ktoré treba ešte v noci prebaľovať, ideálna kombinácia s vakom.

Vaky vo veľkost S a M majú unikátny systém zapínania zipsu s troma jazdcami, vďaka ktorému viete buď dieťatko prebaliť alebo posadiť na nočník aj v noci bez toho, aby ste dieťatko vyzliekali a budili.

Pozrite si krátky inštruktážny fotonávod na našej stránke: https://www.vacice.sk/ako-prebalit/

Košieľka je dostatočne dlhá, zakrýva oblasť krížov a zadočka, siaha až ku členkom, takže ako spodná vrstva pod vak postačuje. 

Osvedčila sa aj pri odplienkovávaní v zimnom období. Ďieťatko môže behať naholo aj počas dňa, samé si vie košieľku vytiahnuť a sadnúť si na nočník. Zároveň má voľnosť v pohybe a je v teple. 

Malé upozornenie na záver - táto košielka je zo 100% prírodného materiálu, na ktorom sa časom objavia žmolky ako na skoro všetkých vlnených veciach. Žmolky nemajú vplyv na funkčnosť materiálu, a ak potrebujete, dajú sa jednoducho odstrániť (napr. použitím “odžmolkovača”).