Nakúp teraz a rozlož si platbu na 3 časti - Ahoj platby už aj na Vačice.sk

Nočná košieľka - 100% Merino (krémová)

 
Tip
 
  • 1 z 4

Nočná košieľka v dvojveľkostiach zo 100% merino vlny. 

Predĺžené rukávy a dĺžka po členky, naša rastúca klasika. 

Priekrčník je okrúhly ako na všetkých našich košieľkach. 

 

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Skladom (2 ks) Na dotaz
Variant
€44 €44 €44 €49 €49 €49 €42 €42 €42 €42 od €42    
Kategória Obchod
 

Mäkučká košieľka z pružného merina pre plienkáčov aj bezplienkáčov, so strihom v tvare písmena A, stiahnutá dole patentom, aby sa nevyhŕňala. 

Skvelá voľba pre maminky, ktoré bezplienkujú svojich drobcov a neznášajú cvočky na bodičkách. Mamička ho vie ľahko posadiť na kýblik alebo nočník len vyhrnutím košieľky. 

Ale aj pre detičky, ktoré treba ešte v noci prebaľovať, ideálna kombinácia s vakom. Vaky vo veľkosti S/M majú unikátny systém zapínania zipsu s troma jazdcami, vďaka ktorému viete buď dieťatko prebaliť alebo posadiť na nočník aj v noci bez toho, aby ste dieťatko vyzliekali a budili.

Pozrite si krátky inštruktážny fotonávod na našej stránke: https://www.vacice.sk/ako-prebalit/

Košieľka je dostatočne dlhá, zakrýva oblasť krížov a zadočka, siaha až ku členkom, takže ako spodná vrstva pod vak postačuje. 

Osvedčila sa aj pri odplienkovávaní v zimnom období. Ďieťatko môže behať bez plienky počas dňa, samé si vie košieľku vytiahnuť a sadnúť si na nočník. Zároveň má voľnosť v pohybe a je v teple, čo ocení každá mamička. 

Malé upozornenie na záver - táto košielka je zo 100% prírodného materiálu, na ktorom sa časom objavia žmolky ako na skoro všetkých vlnených veciach. Žmolky nemajú vplyv na funkčnosť materiálu, a ak potrebujete, dajú sa jednoducho odstrániť (napr. použitím “odžmolkovača”).