Pre všetky objednávky nad 120€ je poštovné do SR a ČR >>ZADARMO<<

Nočná košieľka - z biobavlny

 
Tip
 
  • 1 z 6

Nočná košieľka z najjemnejšej z biobavlny

Vhodná aj pre citlivú detskú pokožku bez škodlivín.  

Šijeme ich v dvojveľkostiach. Ak je vaše dieťatko niekde medzi, odporúčame vždy uvažovať o väčšej veľkosti. Alebo nám napíšte, radi poradíme;)

*dostupnosť na dotaz znamená, že košieľky došívame priebežne a vy si viete vašu vybranú veľkosť pokojne objednať objednať. Došitie trvá približne týždeň. 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (3 ks) Skladom (2 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Skladom (3 ks) Skladom (5 ks) Skladom (2 ks)
Variant
€24,90 €24,90 €25,90 €25,90 €24,90 €25,90 €25,90 od €24,90    
Kategória Detské nočné košieľky
 

Jemná košieľka z nebielenej biobavlny napletená v tenšej gramáži (cca 155g/m) pre plienkáčov aj bezplienkáčov, rozšírený strih je stiahnutý dole patentom, a najnovšie doplnená o cvoky, takže sa nemusíte báť, že sa vášmu dieťatku v noci vyhrnie.

Vlákna organickej bavlny sú jemnejšie, neobsahujú zvyšky pesticitídov a hnojív. Vhodná pre najjemnejšiu detskú pokožku a pokožku s alergiami. 

Skvelá voľba pre maminky, ktoré bezplienkujú svojich drobcov a neznášajú cvočky na bodičkách. Mamička ho vie ľahko posadiť na misku alebo nočník len vyhrnutím košieľky. 

Samozrejme aj pre detičky plienkové, ktoré treba v noci prebaľovať, ideálne v kombinácii s vakom, aby bol komfort zaručený. Naše vaky majú vo veľkosti S/M unikátny systém zipsu s troma jazdcami, vďaka ktorému viete buď dieťatko prebaliť alebo posadiť na nočník aj v noci bez toho, aby ste ho vyzliekali zhora a zobudili.

Pozrite si krátky inštruktážny fotonávod na našej stránke: https://www.vacice.sk/ako-prebalit/

Košieľka je dostatočne dlhá, zakrýva oblasť krížov a zadočka, siaha až ku členkom, takže ako spodná vrstva pod vak postačuje. 

Osvedčila sa nám aj pri odplienkovávaní v zimnom období. Ďieťatko môže behať bez plienky aj počas dňa, samé rýchlo pochopí, že si vie košieľku jednoducho vytiahnuť a sadnúť na nočník bez asistencie mamy:)

Vyrobené na Slovensku <3