Nakúp teraz a rozlož si platbu na 3 časti - Ahoj platby už aj na Vačice.sk

Nočná košieľka - 100% merino (šedá)

 
Tip
 
  • 1 z 3

Naša novinka, jemnučká nočná košieľka zo 100% merino vlny.

V unisex šedej a horčicovej farbe. Zaručí vášmu dieťatku voľnosť v pohybe, pohodlnosť a zároveň termoreguláciu aj počas noci. 

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (>5 ks) Na dotaz Skladom (2 ks) Skladom (5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (3 ks)
Variant
€44 €44 €49 €49 €49 €44 od €44    
Kategória Detské nočné košieľky
 

Mäkkučká nočná košieľka z pružného merina so strihom v tvare písmena A. 

Košieľka je dostatočne dlhá a dole stiahnutá patentom. Siaha približne do polky lýtok, takže aj keď sa vyhrnie, stále zakrýva všetko dôležité, čo má zakrývať.

Je ideálna pre detičky, ktoré majú ešte plienočku, neskôr pre ich ľahké odplienkovanie, či pre samostatných veľkáčov. Ideálna na uľahčenie nočnej starostlivosti. 

Vymyslená ako praktické kombo k našim spacím vakom. 

100% merino vlnu používame ako vnútornú vrstvu našich spacích vakov a je to supervlákno! Najviac oceňujeme jeho schopnosť regulovať telesnú teplotu a aj to, že podľa potreby chladí alebo hreje. Hreje dokonca aj vtedy, keď je mokré.

Vlna merino oviec je príjemná a môžete ju nosiť ako prvú vrstvu. Je to prírodný materiál, ktorý sa 100% rozloží v zemi alebo vo vode (hurá, už žiadne mikroplasty!).

A predstavte si, že k tomu všetkému je merino vlna ešte aj hypoalergénna, prirodzene antibakteriálna a nenáročná na ošetrovanie: nie je potrebné ju často prať, stačí ak ju budete pravidelne vetrať a skladovať v suchom prostredí. Paráda, že?