Prečítajte si prosím náš oznam..->> Vačice došívame priebežne. Keďže šijeme súčasne aj nové modely, môže sa stať, že si na svoju vytúženú budete musieť počkať. Nastavte si strážneho psa (funkcia pod produktom), sledujte nás na FB a IG a dozviete sa všetko podstatné včas. Ak nepoužívate sociálne siete a potrebujete poradiť, napíšte nám na ahoj@vacice.sk :) A ozaj, dopravu nad 150€ máte od nás ZADARMO! Ďakujeme vám, naši milí, zo ♥️ Vaše Vačice.

Detské merino spoďáre - krémové

 
 
  • 1 z 6

Spoďáre zo 100% merina v celoročnej gramáži.

Perfektný doplnok k nočným košieľkam. 

Pre bábätká v dvojveľkostiach od 44-98 (aj pre predčasniatka).

 

 

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Skladom (2 ks)
Variant
€29,90 €29,90 €28,90 €28,90 €28,90 od €28,90    
Kategória Detské nočné košieľky
 

Ochladilo sa, a tak hľadáte pre vaše bábätko niečo extra k nočnej košieľke?

Naše spoďáre poslúžia nielen ako pyžamko. Ideálne sú aj na von - pod overal či tepláčiky, proste prvá vrstva na pokožke. 

 

 

100% merino vlnu používame ako vnútornú vrstvu našich spacích vakov a je to supervlákno! Najviac oceňujeme jeho schopnosť regulovať telesnú teplotu a aj to, že podľa potreby chladí alebo hreje. Hreje dokonca aj vtedy, keď je mokré.

Vlna merino oviec je príjemná a môžete ju nosiť ako prvú vrstvu. Je to prírodný materiál, ktorý sa 100% rozloží v zemi alebo vo vode (hurá, už žiadne mikroplasty!).

A predstavte si, že k tomu všetkému je merino vlna ešte aj hypoalergénna, prirodzene antibakteriálna a nenáročná na ošetrovanie: nie je potrebné ju často prať, stačí ak ju budete pravidelne vetrať a skladovať v suchom prostredí. Paráda, že? 

Zloženie: 100% merino vlna, mulesing free, Oeko-Tex pre deti do troch rokov, 160g/m2

Starostlivosť: 

  • Neperte, ak nemusíte. Po každom nosení vyvetrajte.
  • Používajte pracie prostriedky VÝHRADNE určené na vlnu, zvoľte prací program na VLNU, perte pri teplote max. 30℃. Znížte otáčky na 600-800, alebo perte ručne v studenej vode.
  • Nepoužívajte bielidlá.
  • Nesušte v sušičke.
  • Sušte voľne rozložené na osuške.
  • Po vypraní môžete cítit vôňu lanolínu, ktorý je prirodznou súčasťou merina.